Click to order
Cart
Ваше замовлення
Total: 
Ваше ім'я
Ваше прізвище
Ваш Email
Ваш мобільний телефон
Ваше місто
Адреса доставки (Відділення Нової пошти)
Доставка
Ваш промокод
Payment method
 

Діти веселяться - батьки відпочивають

День народження, який діти запам'ятають назавжди
Запросити візок «Puf Puf» на дитяче свято - чудова ідея! Діти тростинну вату обожнюють. А ми не просто пригощаємо тростинною ватою. Ми дуже хочемо, щоб діти подивилися на цей десерт новими очима - спробували незвичайні смаки, різні топпинги і незвичайні поєднання. Так, і майстерклас для дітей - це дуже приємний бонус. Спочатку ми пригощаємо, а потім показуємо дітям, як зробити тростинну вату самостійно. Кожен зможе це здійснити! У цей момент зазвичай втомлені батьки нарешті можуть розслабитися, тому що діти дуже захоплені процесом.

А якщо у вас тематичне свято, ми можемо прикрасити наш візок в стилі заходу. І найважливіше - ми використовуємо натуральні інгредієнти на рослинній основі. Так що, дорогі дорослі, ви можете бути спокійні за здоров'я ваших дітей.
Оформлення в стилі вашого свята
Колір тростинної вати, колір ріжків і кульочки, логотипи, стрічки, гірлянда для візка - ви можете вибрати будь-який відповідний для вас варіант. Також ми можемо запропонувати тростинну вату на їстівних паличках або на шматочках фруктів.
Інтерактивне свято і майстерклас
Діти пробують різні поєднання смаків, вибирають топінги і палички, конструюють свою тростинну вату, і це дуже цікавий процес. Кожна дитина (і дорослий) навчиться робити тростинну вату. Ми навчимо, покажемо і проконтролюємо процес.
Смаки на ваш вибір
У нашій колекції багато смаків, серед яких є і дуже незвичайні. Це дійсно смачно, так як наші смаки створюються нами виключно з натуральних інгредієнтів на рослинній основі. Ніякого хімічного неприродного смакового відтінку не буде.
Найвища якість
У нашого продукту є всі сертифікати відповідності, і ми використовуємо найякісніші продукти для створення тростинної вати «Puf Puf» - біо сертифікований тростинний цукор і натуральні інгредієнти найвищої якості.
Кольори на ваш вибір
Ми використовуємо натуральні барвники на рослинній основі, тому наша тростинна вата має приємні відтінки і не зафарбовує язик. Але по вашому запиту ми можемо створити тростинну вату будь-якого кольору. Навіть чорну.
Топпінги
У нас є велика різноманітність топінгів: сушені ягоди, фрукти, їстівні квіти, їстівні блискітки, всіма улюблені вибухающі у роті цукерки Pop Rocks. Все, що душі завгодно.
Пакети послуг
Виберіть свій оптимальний пакет
puf puf Small
— Фігурна тростинна вата
— Смакові добавки
— Харчові посипки
4000₴
2 години
PUF PUF Medium
— Фігурна тростинна вата
— Смакові добавки
— Харчові посипки
— Брендування візка під тематику свята
5000₴
4 години
PUF PUF full
— Фігурна тростинна вата
— Смакові добавки
— Харчові посипки
— Брендування візка під тематику свята
— Майстер-клас для дітей
7000₴
6 годин
Забронювати дату
Ваше ім'я
Ваш мобільний
Коли у вас має бути свято?
Виберіть ваш пакет
Ваш коментар
підписатися на знижки і новини
© 2019 Puf Puf
Всі права захищенні©
Made on
Tilda