Click to order
Cart
Ваше замовлення
Total: 
Ваше ім'я
Ваше прізвище
Ваш Email
Ваш мобільний телефон
Ваше місто
Адреса доставки (Відділення Нової пошти)
Доставка
Ваш промокод
Payment method
 

Cолодка вата "Puf Puf" підкреслить унікальність вашого бренду

Ви можете запросити наш сервіс на ваш захід - будь то корпоратив, відкриття вашої компанії, презентація нової книги, прем'єра фільму, відкриття виставки, будь-який інший комерційний або благодійний захід. Буде дуже весело, інтелігентно, красиво і смачно.

Як завжди, органічний цукор, велика смакова палітра (включаючи і алкогольні смаки для дорослих), колірна палітра з натуральних барвників під кольори логотипу вашої компанії, незвичайні топпинги з їстівних блискіток, ягід та їстівних квітів, оформлення візка і їстівні логотипи вашої компанії - ми з радістю здійснимо будь-яке ваше побажання.

Також ми зможемо пробрендувати для вашої компанії баночки з солодкою ватою і створити для вас особливий смак.
Оформлення в стилі вашого свята
Колір тростинної вати, колір ріжків і кульочки, логотипи, стрічки, гірлянда для візка - ви можете вибрати будь-який відповідний для вас варіант. Також ми можемо запропонувати тростинну вату на їстівних паличках або на шматочках фруктів.
Приватна дегустація
Складно визначитися зі смаком? Ми привеземо вам тростинну вату на пробу.
Смаки на ваш вибір
У нашій колекції багато смаків, серед яких є і дуже незвичайні. Це дійсно смачно, так як наші смаки створюються нами виключно з натуральних інгредієнтів на рослинній основі. Ніякого хімічного неприродного смакового відтінку не буде.
Найвища якість
У нашого продукту є всі сертифікати відповідності, і ми використовуємо найякісніші продукти для створення тростинної вати «Puf Puf» - біо сертифікований тростинний цукор і натуральні інгредієнти найвищої якості.
Кольори на ваш вибір
Ми використовуємо натуральні барвники на рослинній основі, тому наша тростинна вата має приємні відтінки і не зафарбовує язик. Але по вашому запиту ми можемо створити тростинну вату будь-якого кольору. Навіть чорну.
Топпінги
У нас є велика різноманітність топінгів: сушені ягоди, фрукти, їстівні квіти, їстівні блискітки, всіма улюблені вибухающі у роті цукерки Pop Rocks. Все, що душі завгодно.
З кожним клієнтом ми працюємо індивідуально, і вартість сервісу розраховується за запитом.
підписатися на знижки і новини
© 2019 Puf Puf
Всі права захищенні©
Made on
Tilda